Prečo food blog? Lebo jedlo je moja vášeň. Človek by až povedal, že je to menšia posadnutosť. Rada varím, to hej. Raz za čas aj pečiem. Na druhej strane rada jem – do úmoru. Aj keď na moju sestru sa zatiaľ v množstve zjedeného jedla na posedenie nechytám. Rada skúšam nové reštaurácie a navštevujem tie, ktoré už v mojom srdci miesto majú. Rada objavujem nové jedlá a chute. Rada o jedle hovorím a čítam. Rada sledujem dokumenty o jedle. No proste, jedlo je môj život. Takmer…

Ako superman, aj ja som cez deň obyčajný radový administratívny pracovník. Až po práci sa mením na food fanatika 🙂 Či raz príde možnosť a budem sa venovať 24/7 práve jedlu, ťažko povedať. Zatiaľ si na varení ulietavam najmä cez víkendy.

Okrem varenia milujem aj cestovanie. Len keby tak bolo viac času a peňazí, že? 🙂 Samozrejme, aj keď cestujem, ochutnávka lokálnej kuchyne je pre mňa neoddeliteľnou súčasťou zážitku. Niekedy to dopadne lepšie, inokedy horšie. Niektoré jedlá napríklad už nikdy nebudem mať potrebu znova dať do úst, zatiaľ čo iné, by som jedla na dennej báze, ak by sa dalo.

Takže v skratke asi tak! Budem veľmi rada, ak sa Vám môj blog bude páčiť a budem považovať za úspech aj keď len niektorých z Vás inšpirujem k vareniu alebo k návšteve niektorej z mojich srdcových destinácií.

Snáď sa máte na čo tešiť… 😉

S.

sk_SKSK_SK